توضیح کامل در مورد قرص سمناکس

امکانات و قابلیت های قرص سمناکس

نحوه استفاده و مصرف قرص سمناکس

عوارض جانبی احتمالی قرص سمناکس

نظرات مصرف کنندگان قرص سمناکس

میتوانید برای مشاهده بر روی هر یک از موارد بالا کلیک نمایید


توضیح کامل در مورد قرص سمناکس :

ذکر شده که اکثر مردان برای ایجاد لذت بیشتر در رابطه تمایل به افزایش میزان حجم منی دارند. صرف نظر از صحت وسقم این گفته، بدون شک برای ایجاد باروری و بچه دار شدن به تعداد معینی اسپرم زنده در مایع منی نیاز است.

سمناکس محصولی است 100% طبیعی و مورد تایید اکثر پزشکان میباشد. این محصول با نسبت دقیق عصاره های گیاهی فرموله شده و دارای مجوز و گواهینامه cGMP (تولید در شرایط مطلوب) میباشد.

بهبود عملکرد جنسی ، افزایش حجم اسپرم ، افزایش تعداد اسپرم ، افزایش پتانسیل باروری ، افزایش کیفیت اسپرمها ، تقویت و تنظیم عملکرد بیضه ها و تولید هورمونهای جنسـی ، بهبود ساخت اسپرم و منی ، افزایش اعتماد به نفس ، افزایش میل جنسی و…. از مزایایی است که برای کپسول سمنکس ذکر شده است.

قیمت محصول اصل: 250000 تومان


امکانات و قابلیت های قرص سمناکس :

اورگاسم قوی و طولانی مدت (بصورت دائمی و همیشگی)

افزایش تعداد اسپرم (جهت افرادی که دچار ناباروری هستند)

افزایش حجم اسپرم

افزایش باروری و پتانسیل جنسـی

افزایش کیفیت اسپرمها

بهبود ساخت اسپرم و منی

تقویت و تنظیم عملکرد غدد جنسـی مردانه

افزایش و بهبود قابل توجه رضایت جنسـی

قدرتمند کردن غدد جنسـی مردانه

افزایش قدرت پاشش و پرتاب فوق العاده قوی اسپرم

تنظیم عملکرد بیضه ها و تولید هورمونهای جنسـی

قیمت محصول اصل: 250000 تومان


نحوه استفاده و مصرف قرص سمنکس :

بهترین روش برای مصرف قرص سمناکس اسفاده از روزی 3 عدد قرص به همراه وعده های غذایی است، به این معنا که همراه صبحانه یک عدد ، همراه ناهار یک عدد و همراه شام یک عدد قرص مصرف شود.

حتما قرص ها را به همراه یک لیوان آب میل نمایید.

قیمت محصول اصل: 250000 تومان


عوارض جانبی احتمالی قرص سمناکس :

هر دارویی با توجه به عملکرد مثبتی که برای مصرف کننده دارد عوارضی نیز ممکن ایجاد نماید قرص های سمناکس دارای منشا گیاهی و 100 درصد طبیعی هستند و سازنده با آزمایشها و تکنولوژی بالا تلاش کرده تا این عوارض را به حداقل برساند. و تاکنون هیچگونه عوارضی برای قرص های سمناکس تایید نشده است.

توجه نمایید از نظر متخصصین قرص سمناکس مورد مطالعه دقیق از لحاظ عوارض قرار نگرفته است و برای اطمینان میتوانید با پزشک متخصص مشورت نمایید.

قیمت محصول اصل: 250000 تومان


نظرات مصرف کنندگان قرص سمناکس:

  • کریم * از تهران : من قرص سمنکس رو مصرف کردم و نتیجه آزمایشم بهتر شده البته من سال قبل عمل واریکوسل انجام داده بودم و متاسفانه نتیجه آزمایشم بعد از عمل تغییر چندانی نکرده بود اما سمنکس خوشبختانه تاثیر خوبی داشته

  • با تشکر از انتخاب شرکت نوین آذین برای خرید این محصول ، برای ثبت سفارش لطفا نام و نام خانوادگی + شماره همراه + آدرس خود را با دقت در فرم زیر بنویسید ، تعداد مورد نیاز را تعیین نموده و سپس روی کلید ثبت سفارش کلیک نمایید.

    در اولین فرصت کارشناسان شرکت با شما تماس میگیرند و هماهنگی های لازم برای ارسال محصول برای شما انجام خواهد شد.