معرفی قرص تنگ کننده واژن

ویژگی های قرص (شیاف) تنگ کننده دائمی واژن

طریقه مصرف شیاف تنگ کننده واژن

عوارض قرص تنگ کننده واژن

نظرات در مورد شیاف تنگ کننده واژن

میتوانید برای مشاهده بر روی هر یک از موارد بالا کلیک نمایید


قرص تنگ کننده واژن

قرص تنگ کننده واژن چیست

قرص تنگ کننده محصولی از شرکت فرانسوی Mood می باشد که ترکیبی از چندین گیاه با خاصیت تنگ کننده است. یکی از معروف ترین این گیاهان “ماریانا” می باشد که از قدیم برای تنگ کردن واژن استفاده می شده است. در دوران قدیم این گیاه را می جوشانده و صاف می کرده اند و درون عصاره به دست آمده می نشستند. امروزه این گیاه یکی از اصلی ترین مواد درون این قرص می باشد. البته این گیاه تنها یکی از مواد تشکیل دهنده این قرص است و در تهیه آن از مواد دیگری نیز استفاده شده است.  استفاده از این قرص موجب انقباض ماهیچه های واژن می شود و می تواند عوارض شل شدگی و افتادگی واژن را از بین ببرد.

این محصول چگونه عمل می کند

برای توضیح چگونگی عملکرد این دارو بهتر است ابتدا عوامل ایجاد کننده گشادی واژن را بدانیم، عواملی همچون “افزایش سن” ، “چاقی” ، “زایمان های مکرر” ، “انجام ورزشهای سنگین” و “یبوست های طولانی” می تواند موجب شل شدن و گشادی واژن شود و ماهیچه های اطراف واژن را از حالت طبیعی خارج نماید.

در تولید این قرص از ترکیب چند گیاه دارویی استفاده شده است تمامی این گیاه­ها خواصّی مشابه و همپوشان دارند و به همین دلیل به یکدیگر در ایجاد کردن بهترین نتیجه کمک می­کنند. یکی از ترکیبات اصلی این قرص از گیاه ماریانا تهیّه می­شود و استفاده از قرص تنگ کننده موجب منقبض شدن ماهیچه­ های اطراف واژن شده و میتواند گشادی واژن را از بین ببیرد.

قیمت محصول اصل: 75000 تومان

خرید محصول


قرص تنگ کننده classic mood

ویژگی ها و تاثیرات قرص تنگ کننده واژن

تنگ نموده واژن : این ویژگی اصلی ترین خاصیت این داروست که نحوه عملکرد این دارو در بالا توضیح داده شده است.

ضد عفونی نمودن واژن : این دارو ترکیباتی دارد که خواص ضد باکتری و آمیبی دارد و می تواند در طول دوران استفاده عفونت های ناحیه واژن را از بین ببرد.

ضد التهاب و خارش : این دارو با از بین بردن آلودگی های ناحیه واژن می تواند التهابات را کاهش داده و خارش ها را رفع نماید.

تنظیم ترشحات واژینال : استفاده از این دارو می تواند ترشحات واژینال را تنظیم نماید.

از بین بردن بوی بد واژن : گاهی وجود آلودگی های باکتریایی و دیگر آلودگی های بیماری زا می تواند عامل ایجاد بوی بدی در واژن می شود و استفاده از این قرص این عوامل را از بین برده و بوی ناحیه واژن را رفع می نماید. همچنین تنظیم ترشحات نیز می تواند بوی ناحیه تناسلی را کاهش دهد.

استفاده از قرص تنگ کننده واژن گیاهی در یک دوره­ درمانی ، می تواند با بازگرداندن خاصیّت انقباضی به ماهیچه­ های واژن ، سلامت و شادابی را به ناحیه واژن باز ­گرداند. مصرف کنندگان از این قرص رضایت کامل را از خواص آن داشته اند.

قیمت محصول اصل: 75000 تومان

خرید محصول


طریقه مصرف شیاف تنگ کننده واژن

نحوه استفاده از قرص تنگ کننده واژن

برای استفاده از این دارو بهتر است ابتدا واژن را تمیز نموده و سپس یک عدد قرص را تا حدود 5 تا 7 سانتی متر داخل واژن قرار دهید و به حالت خوابیده استراحت نمایید. تاثیر این دارو از حدود 40 دقیقه آغاز می شود و می توانید پس از این مدت نزدیکی داشته باشید. اما برای اینکه تاثیر آن کامل شود ، میبایست 90 دقیقه  صبر نمایید و سپس رابطه داشته باشید.

از این دارو می توانید 1 بار در هفته استفاده نمایید. دوره درمان کامل این دارو 3 ماه می باشد و پس از این دوره تاثیر این دارو ماندگار می شود.

قیمت محصول اصل: 75000 تومان

خرید محصول


عوارض قرص تنگ کننده واژن

عوارض شیاف تنگ کننده Classic mood

طبق ادعای سازنده این دارو و موارد ذکر شده در مجوز های آن ؛ این دارو عوارض جدی و مشهودی ندارد و می توان این محصول را سالم نامید.

این دارو گیاهی است و در ساخت آن کاملا از مواد طبیعی استفاده شده است. همین موضوع نیز موجب کاهش عوارض آن شده است.

طبق نظرخواهی شرکت ما نیز که از مصرف کنندگان و خریداران عزیز پرسیده شده است ؛ هیچ عوارضی گزارش نشده است.

قیمت محصول اصل: 75000 تومان

خرید محصول


نظرات در مورد شیاف تنگ کننده واژن

نظرات مصرف کنندگان در مورد قرص تنگ کننده واژن 

  • تینا : محصول شما شیاف هست یا قرص؟
  • پاسخ مدیر شرکت نوین آذین: این محصول با نام قرص تنگ کننده واژن فروخته می شود و البته طریقه مصرف آن به صورت شیاف (داخل واژن) می باشد و در واقع این محصول همان شیاف تنگ کننده واژن است.

قسمت نظرات به صورت مرتب به روز رسانی می شود
.

با تشکر از انتخاب شرکت نوین آذین برای خرید این محصول ، برای ثبت سفارش لطفا نام و نام خانوادگی + شماره همراه + آدرس خود را با دقت در فرم زیر بنویسید ، تعداد مورد نیاز را تعیین نموده و سپس روی کلید ثبت سفارش کلیک نمایید.

در اولین فرصت کارشناسان شرکت با شما تماس میگیرند و هماهنگی های لازم برای ارسال محصول برای شما انجام خواهد شد.