دستگاه اکستندر چیست

تاثیرات دستگاه اکستندر مگنت دار

نحوه استفاده از دستگاه اکستندر

عوارض دستگاه پرو اکستندر مگنت دار

نظرات در مورد اکستندر

میتوانید برای مشاهده بر روی هر یک از موارد بالا کلیک نمایید


دستگاه اکستندر

دستگاه اکستندر چیست

دستگاه کششی اکستندر در واقع بر اساس روشی پزشکی طراحی و ساخته شده است که در این روش که بیشتر برای ایجاد بافت جدید (پوستی) به کار می رود قسمتی از بافت را تحت کشش قرار می دهند و در طول دوره ای طولانی این فشار کششی را بیشتر و بیشتر می کنند و این کار موجب می شود بافت جدیدی ساخته شود و از این بافت تولید شده جدید به گونه های مختلف استفاده می نمایند.

در دستگاه کششی آلت مردانه نیز بافت اسفنجی داخل آلت تحت کشش قرار می گیرد و به مرور زمان این بافت با تولید سلول های جدید ؛ بافت جدیدی ایجاد و افزایش سایز آلت را در پی خواهد داشت. از این روش به عنوان روشی برای افزایش طول گردن در برخی قبایل قدیمی آفریقا نیز استفاده می شده است.در پزشکی مدرن نیز از این روش برای ایجاد بافت جدید در پیوند پوست ، افـزایش طول استخوان وایجاد پوست نو دارای مو برای پوشاندن نواحی طاس و بی مو اسـتفـاده می شود.

هدف از این روش تحریک رشد بافتهای بدنه آلت است که منجر به افزایش طول آلت تا 3 الی 4 سانتی متر و تاثیر در افزایش قطر آلت تا 1 سانتی متر می باشد . افزایش سایز ایجاد شده با این دستگاه دائمی بوده و برگشت ناپذیر است .

قیمت محصول اصل: 190000 تومان

خرید اینترنتی


دستگاه کششی اکستندر

تاثیرات دستگاه اکستندر مگنت دار

مهم ترین هدف و تاثیر این دستگاه افزایش دائمی و بدون بازگشت سایز آلت از نظر طول و قطر می باشد

استفاده از این دستگاه موجب بهبود خونرسانی به آلت شده و بافت های آلت را ترمیم کرده و سالم نگه می دارد

با افزایش سایز توسط این دستگاه استرس و تشویش از بین رفته و اعتماد به نفس افزایش می یابد

با استفاده از این دستگاه می توان انحرافات آلت تناسلی را اصلاح نمود

با افزایش خونرسانی در بافت های آلت وضعیت نعوظ آلت نیز بهتر شده و نعوظ کامل اتفاق می افتد

برسی ها نشان می دهد این دستگاه موجب افزایش لذت رابطه می گردد

قیمت محصول اصل: 190000 تومان

خرید اینترنتی


نحوه استفاده از دستگاه اکستندر

آموزش نحوه استفاده از دستگاه اکستندر کششی

قبل از هر گونه استفاده ای دقت نمایید در استفاده از این دستگاه بهداشت فردی را رعایت نمایید و این دستگاه را مانند سایر لوازم شخصی ؛ به صورت مشترک استفاده ننمایید.

ابتدا سایز مناسب خود را انتخاب و نصب نمایید سپس آلت خود را درون دستگاه مانند شکل قرار داده و با استفاده از تسمه های سیلیکونی پشت برآمدگی سر آلت ثابت نمایید. سپس می توانید تا اندازه ای که آلت درد نگیرد پیچ های دستگاه را باز کنید تا آلت تحت کشش قرار گیرد. دقت نمایید که این مرحله حساس است و بیش از اندازه آلت را تحت کشش قرار ندهید. حتما در طول روز حداقل 3 ساعت از این دستگاه استفاده نمایید.

این دستگاه در زیر لباس و شلوار قابل تشخیس نیست و میتوانید در کنار انجام کارهای روزمره از دستگاه اکستندر نیز استفاده نمایید.

قیمت محصول اصل: 190000 تومان

خرید اینترنتی


عوارض دستگاه اکستندر

عوارض دستگاه اکستندر گلدن سایز

 دستگاه اکستندر در صورت استفاده صحیح هیچ گونه عوارض ایجاد نمی کند. دقت نمایید که این محصول در ایران موفق به دریافت گواهینامه از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و تاییدیه بین المللی استاندارد 13485ISO گردیده است. همچنین این محصول دارای تاییدیه CE اروپا و دارای گواهینامه : ISO 2003 و دارای مجوز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران و به ثبت رسیده در اداره مالکیت صنعتی ایران می باشد و بسیاری از متخصصین اورولوژیست ایرانی و خارجی آن را تایید کرده اند.

چند نکته در مورد مصرف این محصول

قیمت محصول اصل: 190000 تومان

خرید اینترنتی


آیا دستگاه اکستندر تاثیر دارد

نظرات در مورد پرو اکستندر مگنت دار

آ.م : بیشترین افزایش طول آلت با این دستگاه چقدر است ؟

پاسخ کارشناس شرکت : بستگی به شرایط استفاده و شرایط بدنی فرد استفاده کننده دارد ولی به طور تقریبی 2 تا 5 سانتیمتر افزایش طول در اکثر مصرف کنندگان مشاهده شده است.

رافق.ف : آیا افزایش طول آلت باعث نازک تر شدن آلت میشود ؟

پاسخ کارشناس شرکت : خیر ، رشد آلت هم در طول و هم در قطر آن صورت میگیرد چون بافت تازه ای ایجاد شده و چون بافت جدید حجم دارد بنابراین تاثیرات آن را در قطر نیز شاهد خواهید بود.

قسمت نظرات به صورت مرتب به روز رسانی می شود


  • با تشکر از انتخاب شرکت نوین آذین برای خرید این محصول ، برای ثبت سفارش لطفا نام و نام خانوادگی + شماره همراه + آدرس خود را با دقت در فرم زیر بنویسید ، تعداد مورد نیاز را تعیین نموده و سپس روی کلید ثبت سفارش کلیک نمایید.

    در اولین فرصت کارشناسان شرکت با شما تماس میگیرند و هماهنگی های لازم برای ارسال محصول برای شما انجام خواهد شد.